image
image
image
O NAS

Dostarczamy organizacjom dedykowane rozwiązania

Nasze systemy powstały wskutek wyjścia naprzeciw potrzebom organizacji członkowskich.

W trakcie wieloletniego zarządzania organizacjami poza sektorem biznesu, poznaliśmy z jakimi problemami borykają się instytucje, w których dziesiątki i setki wolontariuszy oprócz statutowych działań programowych zmagają się z uciążliwością prac papierkowych.

Wiedząc, jak ważne jest skoncentrowanie się na kluczowych zadaniach programowych w organizacjach nie nastawionych na zysk, postanowiliśmy przenieść większość tych prac do systemu informatycznego, który odciążyłby pracowników i wolontariuszy od zadań formalno-biurowych.

W efekcie dążeń do stworzenia odpowiedniej platformy informatycznej, powstała firma JAABES, a następnie zostały opracowane systemy: ERP Scout, ERP Ngo oraz ERP Church.

ZESPÓŁ

Poznaj naszych ekspertów

Rafał_v1

Rafał Bielecki
Główny programista systemów

Programista, kierownik projektów IT, analityk biznesowy.
Swoje ponad 20-letnie doświadczenie rynkowe budował tworząc oprogramowanie dla takich firm jak: Procter&Gamble, Zakłady Mięsne Herman, OLIMPEK, BATISTA, Chemifarb SA, Klub sportowy SPIN, Verter Austria,Transportation Warehouse Optimization.

Posiada bogatą wiedzę biznesową z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem oraz wiedzę techniczną (sieci teleinformatyczne, analizy finansowe, wdrożenia systemu SAP, Disaster Recovery, High Availability clustering).
Ma doświadczenie w zarządzaniu organizacjami pozarządowymi (stowarzyszenia) oraz w zarządzaniu jednostkami kościelnymi.

Jan Zając
Główny konstruktor systemów

Menager, zakładał i zarządzał spółkami prawa handlowego. Posiada szerokie doświadczenie biznesowe w zakresie tworzenia sieci dystrybucji i wprowadzania na rynek innowacyjnych produktów. Przez wiele lat prowadził działalność gospodarczą w zakresie doradztwa handlowego oraz marketingowego.

Zdobył wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu organizacjami pozarządowymi (stowarzyszenia, fundacje, agendy kościelne), pełniąc w nich przez ponad 25 lat funkcje członka zarządu, członka rady nadzorczej, członka głównej komisji rewizyjnej, dyrektora agendy kościelnej, lidera służby i wiele innych. Obecnie pełni funkcję Komendanta Głównego RRP – organizacji skautowej o zasięgu ogólnopolskim, objętej protektoratem Prezydenta RP oraz jest członkiem Rady Organizacji Harcerskich. Doskonale zna specyfikę organizacji harcerskich w Polsce i poza granicami kraju.
Budował narzędzia wsparcia programowego dla wolontariuszy w organizacjach NGO, dla instruktorów w organizacjach harcerskich oraz dla służb w kościołach. Tworzył i wdrażał w organizacji harcerskiej autorskie materiały szkoleniowo-programowe.

Od 30 lat zaangażowany jest w służby i organizacje kościelne. Z wykształcenia teolog – zna świetnie specyfikę organizacji kościelnych oraz procesów przebiegających w kościołach, zarówno od strony historycznej, jak i z własnego doświadczenia.

janek
Proces

Nasz standard procesu projektowego

image

Audyt

image

Koncepcje i planowanie

image

Produkcja oraz testowanie

image

Wdrożenie i serwis

Pricing

Our Pricing Plan

Silver
https://keenitsolutions.com/products/wordpress/braintech/wp-content/uploads/2020/12/1-1.png
$29.99Monthly Package
 • Powerful Admin Panel
 • 1 Native Android App
 • Multi-Language Support
 • Support via E-mail and Phone
Gold
https://keenitsolutions.com/products/wordpress/braintech/wp-content/uploads/2020/12/0002.png
$39.99Monthly Package
 • Powerful Admin Panel
 • 2 Native Android App
 • Multi-Language Support
 • Support via E-mail and Phone
Platinum
https://keenitsolutions.com/products/wordpress/braintech/wp-content/uploads/2020/12/3.png
$79.99Monthly Package
 • Powerful Admin Panel
 • 3 Native Android App
 • Multi-Language Support
 • Support via E-mail and Phone
KONTAKT

Zamów konsultację z ekspertem